Nowa wiedza i umiejętności – czyli inwestycja w ukochaną osobę

Vouchery na warsztaty

Zamów Voucher

Dlaczego warto podarować voucher?

Inwestycja w nowe umiejętności i wiedzę zawsze jest trafiona. A jeśli zrobisz to z myślą o najbliższej osobie – efekty będą podwójne. Podaruj więc w prezencie warsztaty kulinarne, które w Warszawie i Krakowie są najwyżej oceniane. Co roku osiągamy #1 miejsce w rankingu atrakcji kulinarnych Warszawy wg Tripadvisor oraz na podstawie wysokich ocen użytkowników jesteśmy odznaczani certyfikatem jakości. Jeśli cenisz jakość i zależy Ci, aby prezent dla Twojej ukochanej osoby był miłym zaskoczeniem – poznaj zalety naszego vouchera:
Hello
Jeden voucher, wszystkie warsztaty
Kupując jeden voucher, obdarowana osoba będzie miała możliwość skorzystania z dowolnego organizowanego przez nas warsztatu, w wybranym przez siebie mieście i dniu.
Ważność aż 12 miesięcy
Kupując jeden voucher, obdarowana osoba będzie miała możliwość skorzystania z dowolnego organizowanego przez nas warsztatu, w wybranym przez siebie mieście i dniu.
Gwarancja wysokiej jakości
Wysokie oceny i pozytywne opinie naszych Klientów są dla nas najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez nas usług. Możesz je sprawdzisz w dowolnej chwili, aby mieć pewność, że prezent od Ciebie będzie strzałem w dziesiątkę!
Zabawa i profesjonalizm
Jak przebiegają nasze warsztaty?
Ikona_walek
Chcąc wziąć udział w naszych warsztatach, nastaw się na dużą ilość dobrej zabawy oraz mnóstwo pysznego jedzenia, przygotowaną pod okiem profesjonalistów. Przez 3,5-4 godziny wspólnie gotujemy i jemy pyszności z różnych kuchni świata. Dlatego sugerujemy, aby przyprowadzić na warsztaty swój dobry apetyt. :-) Zaczynamy od przystawek, później 2-3 dania główne i deser. Do tego napoje i duże ilości wina.
249 zł wersja elektroniczna / 279 zł wersja drukowana z wysyłką
Kup voucher

Wybierz idealne smaki dla Twojego zespołu

Warsztaty kulinarne z całego świata

Ikona_walek
ZAREZERWUJ TERMIN
Nasze studia warsztatowe
Gdzie odbywają się warsztaty?
Ikona_walek
Nasze zajęcia kulinarne prowadzimy w studio na 9 piętrze budynku przy ulicy Długiej 44. Mamy piękną otwartą przestrzeń i niesamowity widok na Warszawę. Stanowiska pracy są dwu osobowe, w jednej chwili gotuje do 16 osób.
Zamów voucher

Zadzwoń lub napisz

Kontakt z nami

Ikona_walek
Opisz nam jakie warsztaty kulinarne chciałbyś zorganizować lub po prostu zaufaj nam,
a zorganizujemy niezapomnianą imprezę integracyjną.
Zadzwoń lub napisz, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
784 624 221  lub  pro@polishyourcooking.com
© Polish Your Cooking
twitterfacebookinstagramflickrtripadvisormenu