Jesteśmy jedną z najlepszych szkół gotowania na świecie wg VOGUE

Franczyza Polish Your Cooking

Chcę stworzyć kulinarny biznes

Gdańsk, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków

Rekrutacja na partnerów rozpoczęta!

Ikona_walek
Polish Your Cooking to firma, która rozpoczęła swoją działalność zaledwie 4 lata temu (więcej o nas). Dziś jesteśmy jedną z największych szkół gotowania 
w Warszawie, bardzo wysoko ocenianą atrakcją kulinarną w Warszawie przez TripAdvisor (średnia ocena 5.0 z 348 opinii), a amerykański Vogue umieścił nas na liście 10 najlepszych szkół gotowania na świecie (jako jedyni z Polski). Nasz model biznesowy po prostu działa. Dlatego zdecydowaliśmy się na powiększenie zakresu działalności na inne polskie miasta, gdzie szukamy partnerów, którzy poprowadzą naszą markę lokalnie i zbudują zyskowny biznes.
Zgłoś się do programu, porozmawiajmy!
DLACZEGO WARTO?
01.

Sprawdzony Know-How

W ramach współpracy pokażemy Ci precyzyjnie jak prowadzić biznes warsztatów kulinarnych i różnych linii produktowych tego biznesu. Poprowadzimy dla Ciebie marketing i sprzedaż, a Ty zajmiesz się częścią operacyjną biznesu.
02.

Niski koszt inwestycji startowej

Koszt wejścia w inwestycję to 120-150 tys. zł w zależności od wielkości lokalu. Dostaniesz wytyczne jak rozsądnie nabyć sprzęt i jakie elementy kupić, na którym etapie rozwoju Twojej franczyzy. Sami startowaliśmy od zera, nie powtórzysz naszych błędów.
03.

Mocna marka

Było u nas ok. 80% z największych firm 
w Polsce, które mają swoją siedzibę 
w Warszawie, a na 348 opinie na Trip Advisor mamy jedną ocenę 3 i jedną 4. Pozostałe to ocena najwyższa 5. To chyba mówi samo za siebie czy umiemy to robić dobrze :)
WIĘCEJ O FRANCZYZIE
Warsztaty kulinarne
Na czym polega ten biznes?
Ikona_warzuwo
Produktami tego biznesu są warsztaty kulinarne, w kilku liniach biznesowych. Dostępne dla firm, turystów z zagranicy i każdej dowolnej osoby, która chce dobrze zjeść i miło spędzić wieczór.
To co nas wyróżnia to przetestowany latami i tysiącami uczestników program warsztatów. Opracowaliśmy scenariusze i procedury, które minimalizują ilość pojawiających się problemów, a klientom dają pełną gamę najlepszych emocji, świetnej zabawy no i dużo pysznego jedzenia.
Nasze wymagania
Co potrzebujesz, aby w to wejść ?
Ikona_walek
Musisz mieć czas na prowadzenie biznesu, nie jest to inwestycja kapitałowa. Jeśli tak myślisz, to się nie uda. Biznes gastronomiczny wymaga pracy menedżerskiej, pilnowania procedur i dobrego zarządzania ludźmi. Mnóstwa energii i chęci do działania.
Skrupulatność, dokładność i doświadczenie w pracy z ludźmi 
to rzeczy dla nas bardzo ważne. Nie potrzebujesz wykształcenia 
lub wiedzy o gastronomi, choć będzie to duży plus, za to miłość 
do jedzenia jest obowiązkowa!
Potrzebujesz lokalu 120-150 m2, w którym będą prowadzone warsztaty i 120-150 tys. zł na wyposażenie i startowy okres.
Model biznesowy
Ile można zarobić?
Ikona_warzuwo
W modelu, który proponujemy to my odpowiadamy ze marketing i sprzedaż kilku linii produktowych (ale nie wszystkich), dzięki temu nie jesteś zdany tylko na siebie, a przychody są znacznie bardziej przewidywalne.
Wszystkich szczegółów dowiesz się po zgłoszeniu i podpisaniu umowy o zachowaniu poufności, ale już teraz możemy powiedzieć, że w biznes planie w wersji ostrożnej po 24 miesiącach masz zwrot z inwestycji, a jak wyglądały nasze przychody, możesz zobaczyć na wykresie. Każdego roku obsługujemy ponad 7 tys gości!
Porozmawiajmy
Chcesz wiedzieć więcej?
Ikona_walek
Wstępnie zainteresowany? Cześć, jestem Michał Piosik CEO i Chef Polish Your Cooking, chętnie opowiem Ci ze szczegółami, jak działa ten biznes, rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości i przekonam Cię czemu to dobry pomysł na inwestycje.
Mój numer to: 501 598 681
To kontakt bezpośredni do mnie, żadne call center, czy dział handlowy, nie gniewaj się że nie zawszę odbiorę, ale postaram się oddzwonić :)

Gościli u nas, prawdopodobnie zawitają do Ciebie:

Gościli u nas m.in:

Kontakt z nami

Aplikuj do programu franczyzy Polish Your Cooking

Ikona_walek
Opisz nam siebie, to czym się zajmowałeś do tej pory, dlaczego chciałbyś wejść w świat kulinarnego biznesu. Opisz, w jakim mieście chciałbyś prowadzić franczyzę i czy dysponujesz już lokalem lub zespołem, który da radę!
Napisz, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
 franczyza@polishyourcooking.com
© Polish Your Cooking
twitterfacebookinstagramflickrtripadvisormenu