Japonia to nie tylko sushi

Kuchnia Japońska

Delimiter

Kohei Yagi (Japończyk Gotuje) zasłynął jako autor menu dla najlepszych miejsc z ramenem w Polsce. Podczas warsztatów przedstawi nam osadzoną głęboko w japońskiej tradycji filozofię przygotowywania ramen a także wiedzę o procesach chemicznych jakie zachodzą podczas przygotowywania makaronu. Warsztaty będą prowadzone po angielsku. Jest to dodatkowy termin, warsztaty 30 października zostały wyprzedane.

31 października, godzina 18.00. Cena: 220 zł / os

Zarezerwuj miejsce
Zadbamy o Twoją duszę i ciało
Image
Opieka kucharza
Najlepsi z najelpszych
Nasze warsztaty to przede wszystkim świetna i pyszna zabawa. A przy okazji podrasujesz znacząco swoję umiejętności kulinarne.
Image
Gotujemy przy winie
Białe i czerwone w cenie
Przy każdym naszym warsztacie serwujemy czerwone i białe wino bez dodatkowych opłat. Dla fanów wódki mamy specjalną ofertę dodatkową.
Image
Przystawka od Mistrza
Pyszny starter na początek warsztatu
Dobra kolacja musi rozpocząć się od pysznej przystawki. Tym zajmują się nasi mistrzowie, aby warsztat rozpoczął się od mocnego pysznego wejścia.
Dopieścimy Twoje kubki smakowe
Menu warsztatów

Przyrządzimy razem…

Delimiter

Plan warsztatów:

Część Pierwsza (30 min)
– Noodle making Part 1

Cześć Druga (90 min)
– Point of Japanese cuisine and Science of Ramen
– Noodle making Part 2

Część Trzecia (60 min)
– Point of Tare, broth and toppings
– Select your style and tasting with your noodles

Wszystkie potrawy zostaną przygotowane przez Ciebie osobiście pod okiem naszych szefów. Do każdego dania otrzymasz składniki i niezbędne narzędzia. Poznasz wiele nowych składników i przypraw oraz dowiesz się też sporo o historii każdej z przyrządzanych potraw.

Image module