Ręcznie wyrabiany makaron

Kuchnia Włoska

Delimiter

Te zajęcia łączą w sobie najpyszniejsze dania z całych Włoch: rozgrzewającą Minestrę di Orzo z północy, pyszną rzymską Puttanescę oraz sałatkę Capresę z redukcją balsamiszną z wyspy Capri. Wisienką na torcie, a właściwie kakaem na mascarpone będzie najpyszniejsze Tiramisu! Wszystkie dania są postne, więc są doskonałą propozycją na nowoczesne danie wigilijne!

13 listopada, godzina 18.00. Cena: 199 zł / os

Zarezerwuj miejsce
Zadbamy o Twoją duszę i ciało
Image
Opieka kucharza
Najlepsi z najelpszych
Nasze warsztaty to przede wszystkim świetna i pyszna zabawa. A przy okazji podrasujesz znacząco swoję umiejętności kulinarne.
Image
Gotujemy przy winie
Białe i czerwone w cenie
Przy każdym naszym warsztacie serwujemy czerwone i białe wino bez dodatkowych opłat. Dla fanów wódki mamy specjalną ofertę dodatkową.
Image
Przystawka od Mistrza
Pyszny starter na początek warsztatu
Dobra kolacja musi rozpocząć się od pysznej przystawki. Tym zajmują się nasi mistrzowie, aby warsztat rozpoczął się od mocnego pysznego wejścia.
Dopieścimy Twoje kubki smakowe
Menu warsztatów

Przyrządzimy razem…

Delimiter

Przystawki:

  • Zupa Minestra di Orzo
  • Insalata Caprese

Dania główne:

  • Ręcznie wyrabiany
    makaron z  sosem Puttanesca

Deser:

  • Tiramisu

Wszystkie potrawy zostaną przygotowane przez Ciebie osobiście pod okiem naszych szefów. Do każdego dania otrzymasz składniki i niezbędne narzędzia. Poznasz wiele nowych składników i przypraw oraz dowiesz się też sporo o historii każdej z przyrządzanych potraw.

Image module
Jak to wygląda?

Plan warsztatów kulinarnych

Delimiter