Pyszna kuchnia, super zabawa

Otwarte warsztaty kulinarne w Warszawie

Delimiter
Kuchnia Singapurska
19 marca 2018 r., godzina 18:00
Kuchnia singapurska zawiera w sobie ogół tradycji kulinarnych wielu grup etnicznych zamieszkujących Singapur jak Chińczyków, Hindusów i Malajów. Kuchnia singapurska to głównie dania z woka i ryż z warzywami z sosem rybny, papryczką chili, czosnkiem, imbirem i miętą. Zapisz się teraz!
Kuchnia Tajska II
24 marca 2018 r., godzina 18:00
Smaki kuchni tajskiej są bardzo zróżnicowane, od delikatnie aromatycznych do piekielnie ostrych, z których kuchnia tajska jest znana. Na naszych warsztatach sam dobierzesz poziom ostrości do przepysznej sałatki Laarb lub zielonego curry.
Kuchnia Indonezyjska
26 marca 2018 r., godzina 18:00
Na kuchnię indonezyjską składają tradycje kulinarne z kuchni arabskiej, indyjskiej i chińskiej. Jada się na słodko, kwaśno i ostro ? smak musi być intensywny, a danie aromatyczne. Nic nie może się obyć bez słusznej porcji przypraw, wśród których królują kardamon, curry, galangal, goździki i wanilia.
Kuchnia Chińska
9 kwietnia 2018 r., godzina 18:00
Kuchnia chińska jest bardzo zróżnicowana, dania uzależnione są od miejsca z którego się wywodzą. Mamy tu dania z woka, piekielnie ostre potrawy takie jak syczuański hot-pot, lub pekińskie pierożki gotowane na parze (dim-sum). Chiny to także owoce morza, duszone i gotowane.
Kuchnia Filipińska
23 kwietnia 2018 r., godzina 18:00
Filipińska kuchnia przesiąknięta jest tradycjami i zwyczajami chińskimi i malajskimi. Z Chin przywędrował tu zwyczaj przyrządzania pysznej i jedynej w swoim rodzaju pasty z krewetek oraz wielu potraw, których bazą jest makaron. Flogowymi jednak daniami są te na bazie owoców morza.
Zadzwoń lub napisz

Kontakt z nami

Delimiter
Opisz nam jakie warsztaty kulinarne chciałbyś zorganizować lub po prostu zaufaj nam,
a zorganizujemy niezapomnianą imprezę integracyjną.

Zadzwoń lub napisz, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

22 103 0 790 or pro@polishyourcooking.com