Wspólne gotowanie, duża ilość wina, pyszne jedzenie...

Voucher dla Par

Zamów podwójny voucher

Dlaczego nasze vouchery?

Polish Your Cooking to najwyżej oceniane warsztaty kulinarne w Warszawie i Krakowie. Mamy setki pozytywnych opinii maksymalne możliwe oceny. Tripadvisor co roku odznacza nas certyfikatem jakości i 1# miejscem w atrakcjach kulinarnych Warszawy. Chcesz, aby prezent był udany? Postaw na pewną jakość i gwarancję zadowolenia najbliższej Ci osoby!
Hello
Jeden voucher, wszystkie warsztaty
Kupujesz jeden voucher i możesz zapisać się na dowolnie organizowany przez nasz warsztat w wybranym przez Ciebie mieście i czasie.
Ważność aż 12 miesięcy
Nie wiesz kiedy obdarowana osoba może przyjść na zajęcia? To nie problem, nasze vouchery są ważne, aż 12 miesięcy, można skorzystać z niego po wielu miesiącach.
Gwarantowana świetna zabawa
Setki 5-cio gwiazdkowych opinii to najlepszy powód dlaczego to właśnie nasze warsztaty. Nie kupujesz kota w worku, lecz pewność świetnego prezentu.
Zabawa i profesjonalizm
Jakie są nasze warsztaty?
Ikona_walek
Najważniejsza jest dla nas jest dobra zabawa i o to dbamy przede wszystkim. Przez 3,5-4 godziny wspólnie gotujemy i jemy pyszności różnych kuchni świata. Zaczynamy od przystawek, później 2-3 dania i deser, do tego napoje i duże ilości wina.
398 zł wersja elektroniczna (199 zł za osobę)
Kup voucher
Idealny na prezent. Po prostu.
Co w ramach Voucheru?
Chcesz podarować coś wyjątkowego, coś o odpowiedniej jakości, coś pewnego, z czego na pewno będą zadowoli?

W cenie 398 zł (dwa vouchery po 199 zł) otrzymasz voucher jako zaproszenie dwuosobowe na dowolny warsztat z naszej oferty z nielimitowanym winem podczas warsztatu. Możemy go ładnie wydrukować i zapakować na prezent, a Ty otrzymasz go kurierem.

Podaruj przeżycia, których nie zapomną przez wiele lat. Jesteśmy jedną z najlepszych szkół gotowania na świecie wg Vogue. Masz pewność jakości i odpowiedniego prestiżu prezentu.
Zamów Voucher

Kilka z naszych warsztatów

Kupując nasz voucher masz do dyspozycji kilkanaście różnych warsztatów kulinarnych z kuchni całego świata. Każdy Voucher to także nielimitowane dostęp do baru z winem białym i czerwonym. Na realizację vouchera masz aż 12 miesięcy!
Nasze studia warsztatowe
Gdzie odbywają się warsztaty?
Ikona_walek
Nasze zajęcia kulinarne prowadzimy w studio na 9 piętrze budynku przy ulicy Długiej 44. Mamy piękną otwartą przestrzeń i niesamowity widok na Warszawę. Stanowiska pracy są dwuosobowe, w jednej chwili gotuje do 18 osób.
Zamów voucher

Zadzwoń lub napisz

Kontakt z nami

Ikona_walek
Opisz nam jakie warsztaty kulinarne chciałbyś zorganizować lub po prostu zaufaj nam,
a zorganizujemy niezapomnianą imprezę integracyjną.
Zadzwoń lub napisz, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
784 624 221  lub  pro@polishyourcooking.com
© Polish Your Cooking
twitterfacebookinstagramflickrtripadvisormenu