Prezent, który doceni i zapamięta na długo

Voucher dla Pracownika

Zamów Voucher na Warsztaty Kulinarne

Dlaczego nasze vouchery?

Polish Your Cooking to najwyżej oceniane warsztaty kulinarne w Warszawie i Krakowie. Mamy setki pozytywnych opinii maksymalne możliwe oceny. Tripadvisor co roku odznacza nas certyfikatem jakości i 1# miejscem w atrakcjach kulinarnych Warszawy. Chcesz, aby prezent był udany? Postaw na pewną jakość i gwarancję zadowolenia najbliższej Ci osoby!
Hello
Jeden voucher, wszystkie warsztaty
Kupujesz jeden voucher i możesz zapisać się na dowolnie organizowany przez nasz warsztat w wybranym przez Ciebie mieście i czasie.
Ważność aż 12 miesięcy
Nie wiesz kiedy obdarowana osoba może przyjść na zajęcia? To nie problem, nasze vouchery są ważne, aż 12 miesięcy, można skorzystać z niego po wielu miesiącach.
Gwarantowana świetna zabawa
Setki 5-cio gwiazdkowych opinii to najlepszy powód dlaczego to właśnie nasze warsztaty. Nie kupujesz kota w worku, lecz pewność świetnego prezentu.
Zabawa i profesjonalizm
Jakie są nasze warsztaty?
Ikona_walek
Najważniejsza jest dla nas jest dobra zabawa i o to dbamy przede wszystkim. Przez 3,5-4 godziny wspólnie gotujemy i jemy pyszności różnych kuchni świata. Zaczynamy od przystawek, później 2-3 dania i deser, do tego napoje i duże ilości wina.
199 zł wersja elektroniczna / 229 zł wersja drukowana z wysyłką
Kup voucher
Podaruj przeżycia
Co zyska Twój pracownik?
Udowodnione jest naukowo, że wspólne gotowanie pozytywnie działa na ludzi. Towarzystwo innych, duma z  własnoręcznie przygotowanego dania, duża ilość wina, a przy okazji dzięki opiece wybitnych kucharzy, smaczne jedzenie, jest gwarancją udanego wieczoru. Twój pracownik zapamięta tego typu nagrodę jako uznanie za swoją pracę, na znacznie dłużej niż tradycyjną gratyfikację finansową. To gwarantowane!
Zamów Voucher

Kilka z naszych warsztatów

Kupując nasz voucher masz do dyspozycji kilkanaście różnych warsztatów kulinarnych z kuchni całego świata. Każdy Voucher to także nielimitowane dostęp do baru z winem białym i czerwonym. Na realizację vouchera masz aż 12 miesięcy!
Nasze studia warsztatowe
Gdzie odbywają się warsztaty?
Ikona_walek
Nasze zajęcia kulinarne prowadzimy w studio na 9 piętrze budynku przy ulicy Długiej 44. Mamy piękną otwartą przestrzeń i niesamowity widok na Warszawę. Stanowiska pracy są dwuosobowe, w jednej chwili gotuje do 18 osób.
Zamów voucher

Zadzwoń lub napisz

Kontakt z nami

Ikona_walek
Opisz nam jakie warsztaty kulinarne chciałbyś zorganizować lub po prostu zaufaj nam,
a zorganizujemy niezapomnianą imprezę integracyjną.
Zadzwoń lub napisz, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
784 624 221  lub  pro@polishyourcooking.com
© Polish Your Cooking
twitterfacebookinstagramflickrtripadvisormenu