Nowa wiedza i umiejętności – czyli inwestycja w ukochaną osobę

Vouchery na warsztaty online

Zamów Voucher

Dlaczego warto podarować voucher?

Inwestycja w nowe umiejętności i wiedzę zawsze jest trafiona. A jeśli zrobisz to z myślą o najbliższej osobie – efekty będą podwójne. Podaruj więc w prezencie warsztaty kulinarne w szkole gotowania okrzykniętej jedną z najlepszych 7 szkół kulinarnych na świecie wg magazynu Vogue. Co roku osiągamy #1 miejsce w rankingu atrakcji kulinarnych Warszawy wg Tripadvisor i na podstawie wysokich ocen użytkowników jesteśmy odznaczani certyfikatem jakości. Jeśli cenisz jakość i zależy Ci, aby prezent dla Twojej ukochanej osoby był miłym zaskoczeniem – poznaj zalety naszego vouchera:
Hello
Jeden voucher, wszystkie warsztaty        w formule online
Kupując jeden voucher, obdarowana osoba będzie miała możliwość skorzystania z dowolnego organizowanego przez nas warsztatu online, w wybranym przez siebie mieście i dniu.
Ważność aż 12 miesięcy
Jeden voucher ma 12 miesięcy ważności. Można go wykorzystać w dowolnej dogodnej dacie.
Dowóz składników 
na terenie całej Polski
Składniki dowozimy na terenie całej Polski transportem chłodnicznym, ale przed zakupieniem vouchera warto sprawdzić czy adres obdarowanego jest na naszej mapie dostaw dostępnej pod linkiem: https://bit.ly/mapa_dostaw
Zabawa i profesjonalizm
Jak przebiegają nasze warsztaty online?
Ikona_walek
Chcąc wziąć udział w naszych warsztatach, nastaw się na dużą ilość dobrej zabawy oraz mnóstwo pysznego jedzenia. W dniu warsztatu uczestnik spod drzwi odbiera składniki do przygotowania potraw dla dwóch osób. Na godzinę przed startem warsztatu wysyłamy linka do transmisji - uczestnik łączy się z naszym studiem, z którego przy użyciu profesjonalnego sprzętu relacjonujemy LIVE przygotowanie potraw przez naszego szefa kuchni.  W razie wątpliwości uczestnicy komunikują się z nami przez czat, a my na żywo odpowiadamy na pytania. Warsztat trwa ok 3 godzin i wspólnie gotujemy i jemy pyszności z różnych kuchni świata. 
249 zł (zaproszenie w wersji elektronicznnej)
Kup voucher

Zadzwoń lub napisz

Kontakt z nami

Ikona_walek
Opisz nam jakie warsztaty kulinarne chciałbyś zorganizować lub po prostu zaufaj nam,
a zorganizujemy niezapomnianą imprezę integracyjną.
Zadzwoń lub napisz, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
784 624 221  lub  pro@polishyourcooking.com
© Polish Your Cooking
twitterfacebookinstagramflickrtripadvisormenu