Prezent, który doceni i zapamięta na długo

Voucher dla Pracownika

Zamów Voucher na Warsztaty Kulinarne

Dlaczego warto podarować voucher?

Każdy pracownik lubi czuć się doceniony – nie tylko słownie, ale również materialnie. Jeśli chcesz sprawić, aby naprawdę poczuł się wyróżniony voucher na warsztaty kulinarne będzie idealnym i oryginalnym pomysłem, który zdecydowanie wyróżni Cię na tle innych pracodawców. A jak wiadomo – employer branding jest podstawą, jeśli chcesz przyciągać do siebie najlepszych kandydatów i podnosić zaangażowanie pracowników.
Hello
Jeden voucher, wszystkie warsztaty
Voucher umożliwia wzięcie udziału w dowolnych organizowanych przez nas warsztatach, zatem Twój pracownik będzie mógł wybrać temat, który faktycznie go zainteresuje – w wybranym przez siebie mieście i dniu.
Ważność aż 12 miesięcy
To ważne, aby obdarowana osoba mogła skorzystać z warsztatów wtedy, kiedy faktycznie będzie miała na to czas, dlatego dajemy na to aż 12 miesięcy. Da Ci to pewność, że nie ingerujesz w kalendarz swoich pracowników.
Gwarancja wysokiej jakości
Co roku osiągamy #1 miejsce w rankingu atrakcji kulinarnych Warszawy wg Tripadvisor oraz na podstawie wysokich ocen użytkowników jesteśmy odznaczani certyfikatem jakości. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że ta inwestycja będzie strzałem w dziesiątkę!
Zabawa i profesjonalizm
Jak przebiegają nasze warsztaty?
Ikona_walek
Nasze warsztaty to duża ilość dobrej zabawy i mnóstwo pysznego jedzenia. Przez 3,5-4 godziny wspólnie gotujemy i jemy pyszności z różnych zakątków świata, zatem przygotuj pracownika na to, aby zabrał ze sobą apetyt. :-) Zajęcia zaczynają się od przystawek, później 2-3 dania główne i deser. Do tego napoje i duże ilości wina.
249 zł wersja elektroniczna / 279 zł wersja drukowana z wysyłką
Kup voucher
Podaruj przeżycia
Co zyska Twój pracownik?
Udowodniono naukowo, że wspólne gotowanie pozytywnie działa na ludzi. Towarzystwo innych, duma z własnoręcznie przygotowanego dnia, przygotowanego pod okiem wybitnego kucharza będą gwarancją udanego wieczoru. Twój pracownik zapamięta tego typu nagrodę znacznie dłużej niż tradycyjną gratyfikację finansową. To gwarantowane!
Zamów Voucher

Przykłady warsztatów

Kupując nasz voucher masz do dyspozycji kilkanaście różnych warsztatów kulinarnych z kuchni całego świata. Każdy Voucher to także nielimitowane dostęp do baru z winem białym i czerwonym. Na realizację vouchera masz aż 12 miesięcy!
Nasze studia warsztatowe
Gdzie odbywają się warsztaty?
Ikona_walek
Nasze zajęcia kulinarne prowadzimy w studio na 9 piętrze budynku przy ulicy Długiej 44. Mamy piękną otwartą przestrzeń i niesamowity widok na Warszawę. Stanowiska pracy są dwu osobowe, w jednej chwili gotuje do 16 osób.
Zamów voucher

Zadzwoń lub napisz

Kontakt z nami

Ikona_walek
Opisz nam jakie warsztaty kulinarne chciałbyś zorganizować lub po prostu zaufaj nam,
a zorganizujemy niezapomnianą imprezę integracyjną.
Zadzwoń lub napisz, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
784 624 221  lub  pro@polishyourcooking.com
© Polish Your Cooking
twitterfacebookinstagramflickrtripadvisormenu