Smaki z najdalszych zakątków świata zachwycą Twoich rodziców!

Voucher dla Rodziców

Zamów Voucher dla Mamy i Taty

Dlaczego warto podarować voucher?

Wspólne podróże i wspólne gotowanie łączą pary jak nic innego. A gdyby połączyć jedno z drugim? Podaruj Rodzicom voucher na warsztaty kulinarne, dzięki którym udadzą się w niezapomnianą kulinarną podróż po smakach z najdalszych zakątków świata.
Hello
Jeden voucher, wszystkie warsztaty
Nie wiesz, która kuchnia zainteresuje Twoich Rodziców najbardziej? Kuchnia tajska, włoska, a może malezyjska? Sami będą mogli o tym zdecydować, ponieważ voucher daje możliwość skorzystania z jednego z kilkunastu naszych warsztatów.
Ważność aż 12 miesięcy
Możesz podarować voucher dziś, a Twoi Rodzice będą mogli skorzystać z niego w Krakowie lub Warszawie w wybranym przez siebie miesiącu. Na skorzystanie z warsztatów będą mieli aż 12 miesięcy.
Gwarancja wysokiej jakości
Bardzo cieszą nas pozytywne opinie naszych Klientów, które czytamy na portalu Tripadvisor. Dzięki wysokim ocenom, które otrzymujemy, co roku portal odznacza nas certyfikatem jakości oraz zajmujemy #1 miejsce w atrakcjach kulinarnych Warszawy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoi Rodzice otrzymają prezent wysokiej jakości, który z pewnością zapamiętają na długo.
Jakie są nasze warsztaty?
Zabawa i profesjonalizm
Jakie są nasze warsztaty?
Ikona_walek
Biorąc udział w naszych warsztatach, Twoi Rodzice będą uczestniczyć w 3,5-4 godzinach doskonałej zabawy. W tym czasie będą gotować pod okiem najlepszych kucharzy, będą kosztować przepyszne jedzenie i degustować najlepsze wina. Warto, aby Twoi Rodzice przyprowadzili ze sobą swoje apetyty. :-) Zaczniemy od przystawek, następnie 2-3 dania główne i deser. Do tego napoje, duże ilości wina i wspaniała atmosfera.
498 zł wersja elektroniczna / 528 zł wersja drukowana z wysyłką
Kup voucher

Wybierz idealne smaki dla Twojego zespołu

Warsztaty kulinarne z całego świata

Ikona_walek
ZAREZERWUJ TERMIN
Nasze studia warsztatowe
Gdzie odbywają się warsztaty?
Ikona_walek
Nasze zajęcia kulinarne prowadzimy w studio na 9 piętrze budynku przy ulicy Długiej 44. Mamy piękną otwartą przestrzeń i niesamowity widok na Warszawę. Stanowiska pracy są dwuosobowe, w jednej chwili gotuje do 18 osób.
Zamów voucher

Zadzwoń lub napisz

Kontakt z nami

Ikona_walek
Opisz nam jakie warsztaty kulinarne chciałbyś zorganizować lub po prostu zaufaj nam,
a zorganizujemy niezapomnianą imprezę integracyjną.
Zadzwoń lub napisz, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
784 624 221  lub  pro@polishyourcooking.com
© Polish Your Cooking
twitterfacebookinstagramflickrtripadvisormenu