Wspólne gotowanie i wino. Podaruj jej niezapomniany wieczór.

Voucher dla Dziewczyny

Zamów Voucher na ukochanej

Dlaczego warto podarować voucher?

Zbliżają się urodziny Twojej ukochanej, Wasza rocznica lub zwyczajnie, bez okazji chcesz podarować swojej drugiej połówce coś od serca? Podaruj jej niezapomniany wieczór, podczas którego będziecie wspólnie gotować oraz kosztować potrawy z najdalszych zakątków świata, które nauczycie się wspólnie przygotowywać pod okiem najlepszych kucharzy.
Hello
Jeden voucher, wszystkie warsztaty
Kupując voucher będziesz mieć możliwość wyboru dowolnego warsztatu z naszej oferty. Kuchnia indyjska, kuchnia, włoska, kuchnia tajska? Na którą masz dziś ochotę?
Ważność aż 12 miesięcy
Ty lub Twoja partnerka nie musicie z góry wiedzieć, kiedy voucher zostanie wykorzystany. Planujecie podróż dookoła świata? To wspaniale! Na skorzystanie z vouchera obdarowana osoba będzie miała aż 12 miesięcy.
Gwarancja wysokiej jakości
Dzięki setkom pozytywnych opinii i wysokim ocenom na Tripadvisor, co roku jesteśmy odznaczani certyfikatem jakości i zajmujemy 1# miejsce w atrakcjach kulinarnych Warszawy. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że prezent będzie strzałem w dziesiątkę!
Zabawa i profesjonalizm
Jakie są nasze warsztaty?
Ikona_walek
Wręczając swojej Dziewczynie voucher na warsztaty, przygotuj ją na 3,5-4 godziny dobrej zabawy. W tym czasie będzie gotować pod okiem najlepszych kucharzy, popijając najlepsze wina dopasowane do potraw. Warto przyjść na warsztaty z apetytem, bo jedzenia będzie naprawdę dużo! Zaczniemy od przystawek, następnie 2-3 dania główne i deser. Do tego napoje i duże ilości wina.
299 zł wersja elektroniczna / 329 zł wersja drukowana z wysyłką
Kup voucher

Wybierz idealne smaki dla Twojego zespołu

Warsztaty kulinarne z całego świata

Ikona_walek
ZAREZERWUJ TERMIN
Nasze studia warsztatowe
Gdzie odbywają się warsztaty?
Ikona_walek
Nasze zajęcia kulinarne prowadzimy w studio na 9 piętrze budynku przy ulicy Długiej 44. Mamy piękną otwartą przestrzeń i niesamowity widok na Warszawę. Stanowiska pracy są dwu osobowe, w jednej chwili gotuje do 16 osób.
Zamów voucher

Zadzwoń lub napisz

Kontakt z nami

Ikona_walek
Opisz nam jakie warsztaty kulinarne chciałbyś zorganizować lub po prostu zaufaj nam,
a zorganizujemy niezapomnianą imprezę integracyjną.
Zadzwoń lub napisz, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
784 624 221  lub  pro@polishyourcooking.com
© Polish Your Cooking
twitterfacebookinstagramflickrtripadvisormenu