Nic tak nie łączy, jak wspólne gotowanie z Mamą!

Voucher dla Mamy

Zamów Voucher na Warsztaty Kulinarne

Dlaczego warto podarować voucher?

Wiadomo, że nic nie smakuje tak dobrze, jak u Mamy. Ale co powiesz na to, aby zabrać swoją mamę na warsztaty kulinarne, dzięki którym odkryje smaki z najdalszych zakątków świata? Podaruj Mamie niezapomniany wieczór, podczas którego spędzicie wspólnie czas gotując, jedząc i delektując się pysznym winem.
Hello
Jeden voucher, wszystkie warsztaty
Nie wiesz, która kuchnia zainteresuje Twoją Mamę najbardziej? Kuchnia tajska, włoska, a może malezyjska? Sama będzie mogła o tym zdecydować, ponieważ voucher daje możliwość skorzystania z jednego z kilkunastu naszych warsztatów.
Ważność aż 12 miesięcy
Możesz podarować voucher dziś, a Twoja Mama będzie mogła skorzystać z niego w Krakowie lub Warszawie w wybranym przez siebie miesiącu. Na skorzystanie z warsztatów będzie miała aż 12 miesięcy.
Gwarancja wysokiej jakości
Bardzo cieszą nas pozytywne opinie naszych klientów, które czytamy na portalu Tripadvisor. Dzięki wysokim ocenom, które otrzymujemy, co roku portal odznacza nas certyfikatem jakości oraz zajmujemy #1 miejsce w atrakcjach kulinarnych Warszawy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja Mama otrzyma najlepszy możliwy prezent.
Zabawa i profesjonalizm
Jakie są nasze warsztaty?
Ikona_walek
Biorąc udział w naszych warsztatach, Twoja mama będzie uczestniczką 3,5-4 godzin doskonałej zabawy. W tym czasie będzie gotowała pod okiem najlepszych kucharzy, będzie kosztowała przepysznego jedzenia i degustowała najlepsze wina. Warto, aby Mama była przygotowana na dużą dawkę jedzenia - zaczniemy od przystawek, następnie 2-3 dania główne i deser. Do tego napoje, wino i wspaniała atmosfera.
299 zł wersja elektroniczna / 329 zł wersja drukowana z wysyłką
Kup voucher

Wybierz idealne smaki dla Twojego zespołu

Warsztaty kulinarne z całego świata

Ikona_walek
ZAREZERWUJ TERMIN
Nasze studia warsztatowe
Gdzie odbywają się warsztaty?
Ikona_walek
Nasze zajęcia kulinarne prowadzimy w studio na 9 piętrze budynku przy ulicy Długiej 44. Mamy piękną otwartą przestrzeń i niesamowity widok na Warszawę. Stanowiska pracy są dwu osobowe, w jednej chwili gotuje do 16 osób.
Zamów voucher

Zadzwoń lub napisz

Kontakt z nami

Ikona_walek
Opisz nam jakie warsztaty kulinarne chciałbyś zorganizować lub po prostu zaufaj nam,
a zorganizujemy niezapomnianą imprezę integracyjną.
Zadzwoń lub napisz, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
784 624 221  lub  pro@polishyourcooking.com
© Polish Your Cooking
twitterfacebookinstagramflickrtripadvisormenu