Voucher dla Taty

Zamów Voucher na Warsztaty Kulinarne

Dlaczego warto podarować voucher?

Bez względu na to, czy Twój Tata lubi spełniać się kulinarnie, czy raczej omija kuchenne tematy – voucher na warsztaty będzie dla niego ciekawą przygodą i odskocznią od codzienności, która otworzy go na nowe smaki i zapewni nowe umiejętności.
Hello
Jeden voucher, wszystkie warsztaty
Nie wiesz, która kuchnia zainteresuje Twojego Tatę najbardziej? Kuchnia tajska, włoska, a może malezyjska? Sam będzie mógł o tym zdecydować, ponieważ voucher daje możliwość skorzystania z jednego z kilkunastu naszych warsztatów.
Ważność aż 12 miesięcy
Możesz podarować voucher dziś, a Twój Tata będzie mógł skorzystać z niego w Krakowie lub Warszawie w wybranym przez siebie miesiącu. Na skorzystanie z warsztatów będzie miał aż 12 miesięcy.
Gwarancja wysokiej jakości
Bardzo cieszą nas pozytywne opinie naszych klientów, które czytamy na portalu Tripadvisor. Dzięki wysokim ocenom, które otrzymujemy, co roku portal odznacza nas certyfikatem jakości oraz zajmujemy #1 miejsce w atrakcjach kulinarnych Warszawy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój Tata otrzyma najlepszy możliwy prezent.
Zabawa i profesjonalizm
Jakie są nasze warsztaty?
Ikona_walek
Biorąc udział w naszych warsztatach, Twój Tata będzie uczestniczyć w 3,5-4 godzinach doskonałej zabawy. W tym czasie będzie gotować pod okiem najlepszych kucharzy, będzie kosztować przepyszne jedzenie i degustować najlepsze wina. Warto, aby Tata był przygotowany na dużą dawkę jedzenia - zaczniemy od przystawek, następnie 2-3 dania główne i deser. Do tego napoje, duże ilości wina i wspaniała atmosfera.
299 zł wersja elektroniczna / 329 zł wersja drukowana z wysyłką
Kup voucher

Wybierz idealne smaki dla Twojego zespołu

Warsztaty kulinarne z całego świata

Ikona_walek
ZAREZERWUJ TERMIN
Nasze studia warsztatowe
Gdzie odbywają się warsztaty?
Ikona_walek
Nasze zajęcia kulinarne prowadzimy w studio na 9 piętrze budynku przy ulicy Długiej 44. Mamy piękną otwartą przestrzeń i niesamowity widok na Warszawę. Stanowiska pracy są dwu osobowe, w jednej chwili gotuje do 16 osób.
Zamów voucher

Zadzwoń lub napisz

Kontakt z nami

Ikona_walek
Opisz nam jakie warsztaty kulinarne chciałbyś zorganizować lub po prostu zaufaj nam,
a zorganizujemy niezapomnianą imprezę integracyjną.
Zadzwoń lub napisz, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
784 624 221  lub  pro@polishyourcooking.com
© Polish Your Cooking
twitterfacebookinstagramflickrtripadvisormenu