Szukasz pomysłu na wieczór panieński? A może warsztat kulinarny?

Wieczór panieński to wyjątkowy dzień w życiu Panny Młodej. Dołożymy wszelkich starań, żeby spędziła go w świetnym humorze! Każda z nas była nie raz na imprezie w klubie, wyjściu do spa, imprezie plenerowej nad jeziorem lub leśnej głuszy. Jeśli znudziły Ci się standardowe imprezy, mamy nowy pomysł - wieczór panieński w formie warsztatów kulinarnych!
Świetne jedzenie
Co może być lepszego od uczty z przyjaciółkami przygotowanej pod okiem mistrza kuchni? Tajska, Meksykańska, a może Włoska? Wy decydujecie co gotujemy!
Open bar wino
Taka okazja jak wieczór panieński wymaga toastu... albo i wielu. Możecie przynieść na warsztaty kulinarne swój alkohol lub zamówić open bar na wino lub barmana z drinkami.
Gry i zabawy
Oprócz wielu Waszych zabaw, my przygotujemy coś specjalnego, kulinarnego. Będzie pysznie, słodko, ostro i egzotycznie.
Dlaczego u nas?
Czego możecie spodziewać się po warsztacie kulinarnym na wieczorze panieńskim u nas: nauki tajników jednej z egzotycznych kuchni (możecie wybrać meksykańską, tajską, włoską i wiele innych), wypicia tyle wina 
na ile macie ochotę z widokiem na panoramę Warszawy i opieki świetnego kucharza! 
Cennik warsztatów
NAJLEPSZY WIECZÓR
Najważniejsza jest dobra zabawa
Jaki będzie plan imprezy?
1

Startery dla wszystkich

Przystawka od mistrza - dobra kolacja musi rozpocząć się od pysznego entrée. Nasi kucharze zatroszczą się o to, aby warsztat kulinarny rozpoczął się od pysznego wejścia.
2

Gotujemy

Warsztaty pod opieką szefa kuchni - nasze warsztaty to przede wszystkim świetna 
i pyszna zabawa, ale przy okazji szansa do nauczenia się tajników jednej z egzotycznych kuchni (możecie wybrać meksykańską, tajską, włoską i wiele innych).
3

Pijemy

Degustacja wina lub open bar
z drinkami - podstawą każdego udanego przepisu jest kieliszek wina przed, w tracie i po gotowaniu! W zależności od Twoich preferencji zorganizujemy dla Was degustację win, drinki przygotowane przez profesjonalnego barmana 
lub vodka tasting!
4

Zabawy!

Gry i zabawy - możecie u nas zorganizować gry i zabawy dla panny młodej, które ciężko będzie przeprowadzić w zatłoczonym klubie, który jak wiemy 
z doświadczenia jest zazwyczaj kolejnym krokiem wieczoru panieńskiego po warsztacie kulinarnym!

Gdzie są nasze warsztaty?

Ikona_walek
Nasze studio mieści się w centrum Warszawy przy ulicy Długiej 44/50, przy samej stacji metra Ratusz Arsenał. Przy ulicy znajdziesz wiele miejsc parkingowych.
[elfsight_google_maps id="1"]
Co jeszcze Cię interesuje?
Pytania i odpowiedzi
Ile trwa warsztat?
Zaczynamy o ustalonej z Tobą godzinie, warsztat kulinarny trawa najczęściej 3 godziny, ale jeśli będzie Wam mało, pomyślimy o przedłużeniu
Własny alkohol?
W ofercie mamy open bar na wino lub wszystkie alkohole z barmanem. Jeśli wolicie, możecie również przynieść swój alkohol na wieczór panieński za drobną opłatą.
Nie umiemy gotować, czy sobie poradzimy?
Tak! Warsztaty tak są dobrane, aby każdy uczestnik, mógł łatwo wszystkie przygotowywane dania. Chef pomoże, wiec nie martw się o swoje umiejętności. Dasz radę!
Czy mamy dania dla wegan i wegetarian?
Jasne, napiszcie nam tylko przed warsztatem kulinarnym ile osób ma preferencje żywieniowe lub alergię i odpowiednio przygotujemy menu.
Jak wiele osób może wziąć udział w warsztacie?
Nasze studio mieści do 50 osób, chociaż warsztaty na wieczory panieńskie to najczęściej grupy od 6 do 15 osób, ale może być i większa impreza :) Skontaktuj się z nami i ustalimy szczegóły.
Czy można ustalić inne menu?
Napisz nam, jaki masz pomysł, zobaczymy co da się zrobić. Mamy przećwiczony model warsztatów, zaufaj nam, a będziesz zadowolona.
© Polish Your Cooking
twitterfacebookinstagramflickrtripadvisormenu